niedziela, 7 kwietnia 2013

07.03.2013


Cześć wszystkim,

kultura tego wymaga, aby się na początku przedstawić. Jednak nieprzypadkowo nazwałem tego bloga „simple garcon” co w wolnym tłumaczeniu znaczy po prostu zwykły chłopak. Tym zwykłym chłopakiem chciałbym pozostać, a skupić się na tym o czym będę pisał i przedstawiał.

Nie jest to mój pierwszy eksperyment blogowy. Tym razem będzie on dojrzalszy i przede wszystkim częściej aktualizowany.
Tematyką bloga będą moda, podróże, lifstyle i wszystko co siedzi we mnie od dłuższego czasu. Obiecuję pisać szczerze i nie koniecznie na temat, co mi musicie wybaczyć.

Z prawej listy stworzyłem moją prywatną listę blogów, stron które codziennie czytuję. Pewnych „topowych blogów” tam nie znajdziecie, dlatego, że po prostu nie są dla mnie godne uwagi.  Nie zamierzam nikogo obrażać, jednak nie pozwolę się stłamsić przez popkulturę- w tym momencie jestem lekkim hipokrytą.

Pierwszym, otwierającym wpisem będzie relacja z Fashion Weeku w Łodzi. Postaram się rozłożyć ten event na czynniki pierwsze i przedstawić to moim językiem, który uprzedzam- kocha ironię.

I na koniec:
Ktoś zada pytanie: czy będziesz umieszczał tutaj swoje stylizacje? – Absolutnie nie. Jestem z natury obserwatorem, który lubi stać w cieniu innych.

SG.


Hi,

savoir vivre says that I should introduce myself, but this blog is not about me. I am simple garcon (simple boy) who wants to create something fresh, honest and fun with a little touch of irony.

I am going to write about fashion, art, travel, lifestyle and everything what is important for me.
On the right side I created my own list of blogs that I read and inspire.  

My first and official note will be about Polish Fashion Weekend in Łodż. I will try to show you it from my side (very critical and honest).

The last issue:
Someone could ask: are you going to show your outfits here? -Absolutely no. I am not this kind of person who likes shine bright like a diamond. I prefer to stay in the shadow and observe.

SG.

6 komentarzy:

 1. Ojej, super! Ja też stawiam na obserwację, powodzenia w blogowaniu :)
  http://designdetector.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy my się przypadkiem nie znamy? ;)
  Powodzenia w prowadzeniu bloga! Czekam na kolejne posty!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydedukowałam ;) Chociaż łatwo nie było :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że masz duże szanse na odnotowanie swej obecności w polskiej blogosferze, gdyż blogów o prezentowanym prze Ciebie profilu nie ma chyba zbyt wielu. Zaintrygowany informacjami wstępnymi i zapowiadaną ironią, życzę przede wszystkim czerpania przyjemności z blogowej działalności i zdobycia grupy oddanych czytelników, która w tym momencie powiększyła się o jedną osobę :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Obawiam się, że ten kuszący początek naraził Cię na moje częste odwiedziny + podróże, lifestyle i moda wpisują się w tematykę, o której chętnie czytam.

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń